Konkurs ZAWSZE WYPUSZCZAM – RYBOMANIA 2016 w Sosnowcu – WYNIKI

kon.-ZW-800-566

 

WYNIKI KONKURSU ZAWSZE WYPUSZCZAM (CZĘŚĆ INTERNETOWA):

Sobota: KOSZULKA – Bartosz Szady, CZAPECZKA – Robert Leszczyński

Niedziela: KOSZULKA – Tomasz Gajdzik, CZAPECZKA – Krzysztof Pietkiewicz

 

 

Ruszamy z kolejną edycją konkursu ZAWSZE WYPUSZCZAM, którego rozwiązanie nastąpi podczas TARGÓW RYBOMANIA, które odbędą się 11-13 marca 2016 roku w Sosnowcu. Cieszymy się, że po raz kolejny, są z nami tak znakomite marki. W tym roku nagrody ufundowali: NoLimitTeam.pl STYLE, Delta Baits, Baits.pl, Profess, Carp Travel Sklep oraz Carp-Fish-Sport. Będą do zgarnięcia: koszulki, czapeczki, kubki, pellety, kulki i wiele innych nagród. Jeszcze raz wielkie dzięki, za wspieranie idei ZAWSZE WYPUSZCZAM. Mamy nadzieję, że nadejdą takie czasy, kiedy rzeczą normalną będzie wypuszczanie złowionych okazów! Zapraszamy wszystkich do zabawy.

Regulamin konkursu No Limit Team – ZAWSZE WYPUSZCZAM

1. Polub profile na facebooku sponsorów (wystarczy nacisnąć w nazwę i nastąpi przekierowanie na fanpage):

 

NoLimitTeam.pl Style

Delta Baits 

Baits.pl 

Profess 

CarpTravel Sklep 

Carp-Fish-Sport 

Rybomania 


Osoby, które już wcześniej polubiły powyższe profile są zwolnione z tego punktu.

Dodatkowo wszystkie osoby, które polubią profil Delta Baits i zalogują się na ich stronie www.deltabaits.pl wpisując kod No Limit Team, otrzymają 10% rabatu!

2. Polub i udostępnij publicznie baner konkursowy umieszczony na naszym FANPAGU, oraz wpisz w komentarzu swoje imię i nazwisko, pod zdjęciem KONKURS ZAWSZE WYPUSZCZAM. Zgłoszenia przyjmujemy do godziny 12:00 – 10.03.2016 roku!

3. Wypełnij kupon na naszym stoisku No Limit Team podczas trwania TARGÓW RYBOMANIA.

Osoby, które spełnią dwa pierwsze punkty, wezmą udział w losowaniu dwóch koszulek i czapeczek z kolekcji NoLimitTeam.pl STYLE oraz nagrody głównej namiotu karpiowego Profiler firmy NGT, ufundowanego przez Delta Baits. Nagrody te będzie można odebrać na miejscu, lub w razie nieobecności zostaną do Was wysłane, przez firmę Delta Baits.

Wszyscy Ci którzy spełnią trzeci warunek, wezmą udział w losowaniu pozostałych bardzo cennych nagród, które będą na naszym stanowisku przez cały czas trwania targów. Namiot będzie losowany w niedzielę z pośród wszystkich uczestników konkursu, zarówno tych którzy wezmą udział w naszej zabawie internetowej jak i konkursie na naszym stanowisku tego właśnie dnia.

Losowania nagród odbędzie się w sobotę 12 marca o godzinie 12:30, oraz w niedzielę 13 marca o godzinie 12:30. Zostanie ono zarejestrowane i przedstawione w formie filmu podsumowującego TARGI RYBOMANIA 2016. Lista zwycięzców zostanie także przedstawiona na naszej oficjalnej stronie internetowej www.NoLimitTeam.pl oraz fanpagu. Gorąco zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w naszej zabawie

Przystąpienie do konkursu jest jednoznaczne z zaakceptowaniem warunków regulaminu konkursu. Organizator No Limit Team zastrzega sobie wykorzystanie danych osobowych do celów marketingowych, oraz dokonywanie zmian w regulaminie konkursu.Widgetised area

This is a widgetised area. To fill it with 'stuff', use the Bottom Menu Left widget.

Widgetised area

This is a widgetised area. To fill it with 'stuff', use the Bottom Menu Center widget.

Widgetised area

This is a widgetised area. To fill it with 'stuff', use the Bottom Menu Right widget.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress